Mitsubishi Vrf Türkiye

Mitsubishi Endüstriyel VRF Dünyasına Hoş Geldiniz

Teklif İstekleriniz İçin Tıklayınız

MITSUBISHI VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Mitsubishi VRF sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma gibi bina iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yüksek verimli sistemlerdir. VRF sistemi, "Variable Refrigerant Flow" (değişken soğutucu akışı) kelimesinin kısaltmasıdır ve bu sistemlerin özelliği, farklı kapasitelerdeki iç ünitelerle birleştirilen bir veya birden fazla dış ünite tarafından kontrol edilmesidir. Bu sayede, binaların farklı bölgelerinde farklı sıcaklık ihtiyaçlarına uygun olarak, farklı iç ünitelerin aynı anda çalışması sağlanabilir.

Mitsubishi VRF sistemleri, çevre dostu özellikleri, yüksek enerji verimliliği, sessiz çalışması, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü tasarımı gibi avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Sistemlerin farklı modelleri ve kapasiteleri bulunmaktadır ve küçük ofislerden, büyük alışveriş merkezlerine kadar birçok farklı bina tipi için uygun çözümler sunmaktadır.

Наши производи

Mitsubishi VRF dış üniteleri hakkında ayrıntılı bilgi edinin. Enerji verimliliği, çevre dostu özellikler ve farklı kapasiteleri ile Mitsubishi'nin VRF dış üniteleri, ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sunar. Kurulum, bakım ve servis hakkında ipuçları için sayfamızı ziyaret edin.

Mitsubishi VRF sistemi için iç ünite seçenekleri çok çeşitlidir ve her biri farklı avantajlar sağlar. İç üniteler, tavan tipi, duvar tipi, yer tipi, kaset tipi, kanallı tip, fancoil tipi gibi farklı tiplerde tasarlanmıştır.

Mitsubishi VRF sistemleri, kullanıcı dostu kontrol elemanları ile yönetilebilir. Bu kontrol elemanları, sistemin etkin bir şekilde çalışmasını sağlar ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Kumanda panelleri, sistemlerin hem dış hem de iç üniteleri için kullanılabilecek, basit bir kontrol panelidir.

Наше услуге

İşletmeniz ve mekanlarınız için kurumsal iklimlendirme çözümleri…

10 yıllık sektör tecrübesi, profesyonel teknik ekibi ve geniş araç ağı ile VRF klima sistemlerinin keşif, satış, montaj, bakım ve onarımının yanı sıra parça ve aksesuar tedariğinin tüm süreçlerini gerçekleştiriyoruz

Mekanik tesisat uygulamalarında, mevcut sistemlerin kontrollerinin yapılarak iyileştirme için gerekli proje danışmanlık desteğinin sağlanması, proje öncesi ve uygulama aşamalarında hizmet verebilmekteyiz.

Klimanın takılacağı mekâna en uygun kapasitenin seçimi, teknik gerekliliklerin ve tüketici beklentilerinin tam anlamıyla anlaşılması için ücretsiz keşif hizmeti sunulmaktadır.

Konusunda uzman mühendis kadromuzla güncel hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle mekanik tesisat projelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmekteyiz.

VRF SİSTEM SATIŞ

Projelendirme hizmeti sonrası sizin için en uygun cihaz seçimi ve fiyatlandırılması.

VRF SİSTEM MONTAJ

Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin cihaz montajlarının yapılması.

VRF SİSTEM BAKIM & DESTEK

Montaj sonrası düzenli bakım ve arızalarınıza hızlı çözüm üretmek için varız.

ТОП