Mitsubishi Vrf Türkiye

Mitsubishi Endüstriyel VRF Dünyasına Hoş Geldiniz

Teklif İstekleriniz İçin Tıklayınız

MITSUBISHI VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Наше услуге

İşletmeniz ve mekanlarınız için kurumsal iklimlendirme çözümleri…

10 yıllık sektör tecrübesi, profesyonel teknik ekibi ve geniş araç ağı ile VRF klima sistemlerinin keşif, satış, montaj, bakım ve onarımının yanı sıra parça ve aksesuar tedariğinin tüm süreçlerini gerçekleştiriyoruz

VRF SİSTEM DANIŞMANLIK

Mekanik tesisat uygulamalarında, mevcut sistemlerin kontrollerinin yapılarak iyileştirme için gerekli proje danışmanlık desteğinin sağlanması, proje öncesi ve uygulama aşamalarında hizmet verebilmekteyiz.

VRF SİSTEM KEŞİF

Klimanın takılacağı mekâna en uygun kapasitenin seçimi, teknik gerekliliklerin ve tüketici beklentilerinin tam anlamıyla anlaşılması için ücretsiz keşif hizmeti sunulmaktadır.

VRF SİSTEM PROJELENDİRME

Konusunda uzman mühendis kadromuzla güncel hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle mekanik tesisat projelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre projelendirmekteyiz.

VRF SİSTEM SATIŞ

Projelendirme hizmeti sonrası sizin için en uygun cihaz seçimi ve fiyatlandırılması.

VRF SİSTEM MONTAJ

Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin cihaz montajlarının yapılması.

VRF SİSTEM BAKIM & DESTEK

Montaj sonrası düzenli bakım ve arızalarınıza hızlı çözüm üretmek için varız.

ЗАТРАЖИ ЦИТАТ

ТОП